Vyberte stranu

BUĎME V KONTAKTE

Neváhajte nás kontaktovať. Nižšie nájdete všetky dôležité kontakty, odkazy na sociálne siete a odpovede na často kladené otázky.

Billing address

DB Engineering, s.r.o.
Brnianska 2346
Trenčín 91101, Slovakia
ID: 46 241 841
VAT: SK2023299718

Shipping address – OBHLIADKA strojov & výroba

DB Engineering, s.r.o.
Zlatovska 2195
Trenčín 91101, Slovakia

zigZag

Billing address

DB Engineering, s.r.o.
Brnianska 2346
Trenčín 91101, Slovakia
ID: 46 241 841
VAT: SK2023299718

Shipping address – OBHLIADKA strojov & výroba

DB Engineering, s.r.o.
Zlatovska 2195
Trenčín 91101, Slovakia

zigZag  FAQ

  Koľko materiálu vytriedi triedič za hodinu?

  Pri našom výbere spomedzi zhruba 30 rozdielnych strojov si každý zákazník nájde to svoje. V podstate vieme povedať že výkon sa pohybuje v rozmedzí 1 až 150 ton materiálu za hodinu. Určiť výkon pri každom jednom stroji je len tak od stola bez presných informácii dosť problematické, nakoľko nám do hry vstupuje strašne veľa premenných ako:

  • typ / hustota materiálu na triedenie
  • podiel veľkej a malej frakcie
  • veľkosť oka sita
  • veľkosť drôtu sita
  • typ a spôsob dopravy materiálu na triedič
  • rýchlosť obsluhy – ak sa obsluhuje s nakladačom
  • počet nakladačov
  • vlhkosť materiálu
  • a iné….
  Typ pohonu dieselový alebo elektrický?

  Stroje máme v podstate v každej kategórii, teda máme stroje poháňane čisto elektricky, máme stroje poháňane dieselovým agregátom, ale máme už niekoľko rokov v ponuke u niektorých strojov aj hybridnú variantu, v kombinácii benzín/elektro, podľa toho čo je pre Vás aktuálne výhodnejšie, alebo dostupnejšie.

  Aké veľkosti frakcie stroj triedi?

  Zatiaľ najmenšiu frakciu, akú sme triedili, bola s pomocou sita o veľkosti oka 0,2 mm (išlo o triedenie zlatého prachu) , najväčšia bola 150 mm. Akákoľvek veľkosť medzi 0,2 a 150mm je teda realizovateľná. Potrebujete veľkosť oka 62 x 74 mm ? Dodáme so strojom presne také.

  Viem na stroji meniť veľkosť frakcie?

  Áno toto je naša výhoda oproti niektorým konkurenčným riešeniam, kedy pomocou výmeny sita ktorá zaberie cca 20 minút, viete meniť ľubovoľne veľkosť konečnej frakcie, teda ráno si vytriedite zeminu na veľkosť 12mm a za hodinu už triedite štrk na 0-8 / 8-16 / 16+.

  Ako viem stroj prepravovať?

  Môžete použiť: prívesný vozík kategórie O1, prívesný vozík kategórie O2, vysokozdvižný vozík, žeriav, kontajnerový nosič, pasový podvozok, plato, korba nákladného auta, kontajner, spôsobov máme naozaj neúrekom, stačí si vybrať ten ktorý je pre Vás najlepší.

  Vyrábate stroje aj v iných farbách ako RAL 6018 / 9005 teda Vaša zelená a čierna?
  Samozrejme, pred časom sme vyrábali jednu kontajnerovú triedičku v Mercedes-Benz modrej, nakoľko zákazník mal takúto farbu svojho kontajnerového auta a chcel aby mu to pekne ladilo.
  Sú sitá v cene stroja?

  Áno, základné ositovanie, bez ohľadu na typ a veľkosť sita je v cene stroja, všetky ostatné a ďalšie veľkosti sa dajú kedykoľvek doobjednať.

  Viete triedič prispôsobiť a upraviť na základe požiadaviek zákazníka?

  Samozrejme, už veľa krát sa nám stalo že zákazník mal menší nakladač, kedy by na stroj nedosiahol, alebo bolo treba stroj použiť ako súčasť linky a napasovať ho do existujúcej platformy, v týchto prípadoch sme stále stroj upravovali ku spokojnosti zákazníka.

  Aká je dodacia doba?

  Najpopulárnejšie stroje sa snažíme držať skladom k okamžitému odberu, u menej predávaných strojov sa snažíme aby to nebolo viac ako 10-12 týždňov od objednania.

  Aké materiály viem triediť na stroji?
  99% všetkých sypkých materiálov.
  Aké sú možnosti výbavy napr. u DB-80?
  Elektrická centrála, gumená lišta na „pridržanie“ materiálu, predĺžená násypka, sklz pre nadrozmernú frakciu, atd…
  Viem si u Vás kúpiť stroj na leasing / úver?

  Samozrejme, službu však priamo neposkytujeme my, ale z pravidla sa spisuje zmluva medzi Vami, nami a finančnou inštitúciou ktorá ho pre Vás bude financovať (ČSOB Leasing, Tatra Leasing, SLSP, VUB Leasing, atd.).